Skip to main content

Gregoir Sint-Martens-Latem.

Xavier de Cocklaan, 48-50
9831 Sint-Martens-Latem

Telefoon: 09 280 70 80
E-mail: -

BTW: BE 0459.844.732

 

 


Hervé Gregoir
Hervé Gregoir
Managing Director

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be
Chris Van Raemdonck
Chris Van Raemdonck
Operational Director


Barbara Vercruysse
Barbara Vercruysse
Quality Manager / Operational Excellence

Telefoon: 0498 90 60 60 0498 90 60 60
E-mail: Barbara.Vercruysse@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0498 90 60 60 0498 90 60 60
E-mail: Barbara.Vercruysse@gregoir.net.bmw.be


koen v st
Koen Van Steenbrugge
Sales Manager

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 2 055 33 70 80 - keuze 2
E-mail: koen.van-steenbrugge@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 2 055 33 70 80 - keuze 2
E-mail: koen.van-steenbrugge@gregoir.net.bmw.be
bart m
Bart Maes
Sales Advisor BMW

Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 2 09 280 70 80 - keuze 2
E-mail: bart.maes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 2 09 280 70 80 - keuze 2
E-mail: bart.maes@gregoir.net.bmw.be
wim d b
Wim De Bruyn
Sales Advisor BMW

Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 2 09 280 70 80 - keuze 2
E-mail: wim.de-bruyn@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 2 09 280 70 80 - keuze 2
E-mail: wim.de-bruyn@gregoir.net.bmw.be
nicolas  d w
Niclas De Wolf
Sales Advisor BMW

Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 2 09 280 70 80 - keuze 2
E-mail: niclas.de-wolf@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 2 09 280 70 80 - keuze 2
E-mail: niclas.de-wolf@gregoir.net.bmw.be
maxime cools
Maxim Cools
Product Genius

Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 2 09 280 70 80 - keuze 2
E-mail: Maxim.Cools@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 2 09 280 70 80 - keuze 2
E-mail: Maxim.Cools@gregoir.net.bmw.be


vinc vanderpl
Vincent Vanderplaetsen
Sales Advisor

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 2 055 33 70 80 - keuze 2
E-mail: vincent.vanderplaetsen@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 2 055 33 70 80 - keuze 2
E-mail: vincent.vanderplaetsen@gregoir.net.bmw.be


KRISTOF GEERTS
Kristof Geerts
Group Sales & Fleet Manager

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be
JONAS DE NYN
Jonas De Nyn
Fleet Manager

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: jonas.denyn@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: jonas.denyn@gregoir.net.bmw.be
michiel v
Michiel Van Meirhaeghe
Sales Manager Fleet
Gilles Wullaert
Gilles Wullaert
Sales Advisor fleet

Telefoon: 0492 11 64 55 0492 11 64 55
E-mail: gilles.wullaert@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0492 11 64 55 0492 11 64 55
E-mail: gilles.wullaert@gregoir.net.bmw.be


tanja
Tanja Vandenheede
Service Advisor

Telefoon: 09 280 70 86 09 280 70 86
E-mail: tanja.vandenheede@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 09 280 70 86 09 280 70 86
E-mail: tanja.vandenheede@gregoir.net.bmw.be
thomas v
Thomas Van Acoleyen
Service Advisor

Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 1 09 280 70 80 - keuze 1
E-mail: Thomas.Van-Acoleyen@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 1 09 280 70 80 - keuze 1
E-mail: Thomas.Van-Acoleyen@gregoir.net.bmw.be
Vincent Cornil
Vincent Cornil
Service Advisor

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Vincent.Cornil@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Vincent.Cornil@gregoir.net.bmw.be


Jan T'Joleyn
Jan T'Joleyn
Customer Support Manager

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 1 055 33 70 80 - keuze 1
E-mail: jan.tjoleyn@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 1 055 33 70 80 - keuze 1
E-mail: jan.tjoleyn@gregoir.net.bmw.be


Kevin Van Veirdeghem
Kevin Van Veirdeghem

Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 1 09 280 70 80 - keuze 1
E-mail: Kevin.Van-Veirdeghem@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 1 09 280 70 80 - keuze 1
E-mail: Kevin.Van-Veirdeghem@gregoir.net.bmw.be
Alec Volckaert
Alec Volckaert

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: -

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: -


Alexander De Clercq
Alexander De Clercq
Werkplaatsleider

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Alexander.De-Clercq@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Alexander.De-Clercq@gregoir.net.bmw.be


sam m
Sam Mirza
Bodyshop Service Advisor

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 1 055 33 70 80 - keuze 1
E-mail: -

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 1 055 33 70 80 - keuze 1
E-mail: -


ben p
Ben Peers
Verantwoordelijke Verkoopsadministratie

Telefoon: 09 280 70 87 09 280 70 87
E-mail: ben.peers@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 09 280 70 87 09 280 70 87
E-mail: ben.peers@gregoir.net.bmw.be


Anne-Sophie Blanckaert
Anne-Sophie Blanckaert
Verantwoordelijke Finance & Administration

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 3 055 33 70 80 - keuze 3
E-mail: Anne-Sophie.Blanckaert@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 3 055 33 70 80 - keuze 3
E-mail: Anne-Sophie.Blanckaert@gregoir.net.bmw.be
jeffrey m
Jeffrey Mille
Boekhouder

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 3 055 33 70 80 - keuze 3
E-mail: jeffrey.mille@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 3 055 33 70 80 - keuze 3
E-mail: jeffrey.mille@gregoir.net.bmw.be
lorien p
Lorien Planckaert
Boekhoudster

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 3 055 33 70 80 - keuze 3
E-mail: Lorien.Planckaert@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 3 055 33 70 80 - keuze 3
E-mail: Lorien.Planckaert@gregoir.net.bmw.be


andy
Andy T'Kindt
Service Advisor

Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 1 09 280 70 80 - keuze 1
E-mail: Andy.TKindt@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 1 09 280 70 80 - keuze 1
E-mail: Andy.TKindt@gregoir.net.bmw.be


PETER DE SMEDT
Peter De Smedt
Marketing Manager

Telefoon: 0475 84 90 20 0475 84 90 20
E-mail: Peter.De-Smedt@gregoir.com

Telefoon: 0475 84 90 20 0475 84 90 20
E-mail: Peter.De-Smedt@gregoir.com
GRACIEUSE GOBLET
Gracieuse Goblet
Marketing Coördinator

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gracieuse.goblet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gracieuse.goblet@gregoir.net.bmw.be
rutger m
Rutger Maebe
Digital Marketing Coordinator

Telefoon: 04 97 64 65 89 04 97 64 65 89
E-mail: Rutger.maebe@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 04 97 64 65 89 04 97 64 65 89
E-mail: Rutger.maebe@gregoir.net.bmw.be
marton cath
Catherine Marton
Marketing Coordinator

Telefoon: 0478 50 55 75 0478 50 55 75
E-mail: catherine.marton@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0478 50 55 75 0478 50 55 75
E-mail: catherine.marton@gregoir.net.bmw.be


IT
Nick Daems
Nick Daems
IT Coordinator

Tel: nick.daems@gregoir.net.bmw.be nick.daems@gregoir.net.bmw.be
E-mail: 0489 93 05 70

Tel: nick.daems@gregoir.net.bmw.be nick.daems@gregoir.net.bmw.be
E-mail: 0489 93 05 70

Verkoop

Xavier de Cocklaan, 48-50
9831 St. Martens Latem
Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 3 09 280 70 80 - keuze 3
E-mail: Wim.De-Bruyn@gregoir.net.bmw.be

---> Openingsuren

Ma - Vr : van 09u00 - 18u00 (doorlopend open)
Za : van 10u00 - 17u00 (doorlopend open)
Zo : Gesloten

Onthaal/Administratie

Xavier de Cocklaan, 48-50
9831 St. Martens Latem

Administratie

Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 5 09 280 70 80 - keuze 5
E-mail: ben.peers@gregoir.net.bmw.be

---> Openingsuren

Ma - Vr : 09.00u - 18.00u (doorlopend open)
Za - Zo : Gesloten

Onderhoud/Magazijn

Xavier de Cocklaan, 48-50
9831 St. Martens Latem

Onderhoud/Herstelling

Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 382 - 384 en 386 09 280 70 80 - keuze 382 - 384 en 386
E-mail: Thomas.Van-Acoleyen@gregoir.net.bmw.be

---> Openingsuren Onderhoud

Ma - Vrij : 08.00u - 18.00u (doorlopen open)
Za - Zo: Gesloten

Magazijn

Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 382 - 384 en 386 09 280 70 80 - keuze 382 - 384 en 386
E-mail: Kevin.Van-Veirdeghem@gregoir.net.bmw.be

---> Openingsuren Magazijn

Ma - Do : 08.00u - 12.15u & 13.15u - 17.00u
Vr : 08.00u - 12.15u & 13.15u - 15.00u
Za - Zo : Gesloten

Boekhouding

Xavier de Cocklaan, 48-50
9831 St. Martens Latem
Telefoon: 09 280 70 80 - keuze 7 09 280 70 80 - keuze 7
E-mail: Anne-Sophie.Blanckaert@gregoir.net.bmw.be

---> Openingsuren

Ma - Vr 08.30u - 12.15u & 13.15u - 17.00u
Za - Zo : Gesloten

Gelieve cookies in te schakelen om de inhoud op deze pagina te kunnen zien.

    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Sales afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Service afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top