Skip to main content

Gregoir Oudenaarde.

Westerring 27B
9700 Oudenaarde

Telefoon: 055 33 70 80
E-mail: -

BTW: BE 0459.844.732

 

 


Hervé Gregoir
Hervé Gregoir
Managing Director

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be
Chris Van Raemdonck
Chris Van Raemdonck
Operational Director


Barbara Vercruysse
Barbara Vercruysse
Quality Manager / Operational Excellence

Telefoon: 0498 90 60 60 0498 90 60 60
E-mail: Barbara.Vercruysse@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0498 90 60 60 0498 90 60 60
E-mail: Barbara.Vercruysse@gregoir.net.bmw.be


koen v st
Koen Van Steenbrugge
Sales Manager

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 2 055 33 70 80 - keuze 2
E-mail: koen.van-steenbrugge@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 2 055 33 70 80 - keuze 2
E-mail: koen.van-steenbrugge@gregoir.net.bmw.be
matti
Matti Declercq
Sales Advisor

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 2 055 33 70 80 - keuze 2
E-mail: matti.declercq@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 2 055 33 70 80 - keuze 2
E-mail: matti.declercq@gregoir.net.bmw.be
siemen
Siemen Van Damme
Sales Advisor

Telefoon: 055 33 70 95 055 33 70 95
E-mail: Siemen.Van-Damme@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 95 055 33 70 95
E-mail: Siemen.Van-Damme@gregoir.net.bmw.be
Vincent Vanderplaetsen
Vincent Vanderplaetsen
Sales Advisor BMW & BMW Premium Selection

Telefoon: 055 33 70 80 - Extension 4 055 33 70 80 - Extension 4
E-mail: vincent.vanderplaetsen@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 - Extension 4 055 33 70 80 - Extension 4
E-mail: vincent.vanderplaetsen@gregoir.net.bmw.be
Bram Lootens
Bram Lootens
Product Genius

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Bram.Lootens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Bram.Lootens@gregoir.net.bmw.be


vinc vanderpl
Vincent Vanderplaetsen
Sales Advisor

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 2 055 33 70 80 - keuze 2
E-mail: vincent.vanderplaetsen@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 2 055 33 70 80 - keuze 2
E-mail: vincent.vanderplaetsen@gregoir.net.bmw.be


KRISTOF GEERTS
Kristof Geerts
Group Sales & Fleet Manager

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be
JONAS DE NYN
Jonas De Nyn
Fleet Manager

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: jonas.denyn@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: jonas.denyn@gregoir.net.bmw.be
michiel v
Michiel Van Meirhaeghe
Sales Manager Fleet
Gilles Wullaert
Gilles Wullaert
Sales Advisor fleet

Telefoon: 0492 11 64 55 0492 11 64 55
E-mail: gilles.wullaert@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0492 11 64 55 0492 11 64 55
E-mail: gilles.wullaert@gregoir.net.bmw.be


Jan T'Joleyn
Jan T'Joleyn
Customer Support Manager

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 1 055 33 70 80 - keuze 1
E-mail: jan.tjoleyn@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 1 055 33 70 80 - keuze 1
E-mail: jan.tjoleyn@gregoir.net.bmw.be


Dries Vermeulen
Dries Vermeulen
Receptie

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Dries.Vermeulen@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Dries.Vermeulen@gregoir.net.bmw.be
Kayla De Regge
Kayla De Regge
Receptie

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Kayla.Deregge@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Kayla.Deregge@gregoir.net.bmw.be


Thomas Schietgat
Thomas Schietgat
Werkplaatsleider

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Thomas.Schietgat@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Thomas.Schietgat@gregoir.net.bmw.be


sam m
Sam Mirza
Bodyshop Service Advisor

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 1 055 33 70 80 - keuze 1
E-mail: -

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 1 055 33 70 80 - keuze 1
E-mail: -


Cedric Janssen
Cedric Janssen
Magazijnier

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Cedric.Janssens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Cedric.Janssens@gregoir.net.bmw.be
Jonas Malfroid
Jonas Malfroid
Magazijnier

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 1 055 33 70 80 - keuze 1
E-mail: magazijn@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 1 055 33 70 80 - keuze 1
E-mail: magazijn@gregoir.net.bmw.be


stefaan b
Stefaan Bosschem
Verkoopadministratie

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 3 055 33 70 80 - keuze 3
E-mail: stefaan.bosschem@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 3 055 33 70 80 - keuze 3
E-mail: stefaan.bosschem@gregoir.net.bmw.be


Anne-Sophie Blanckaert
Anne-Sophie Blanckaert
Verantwoordelijke Finance & Administration

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 3 055 33 70 80 - keuze 3
E-mail: Anne-Sophie.Blanckaert@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 3 055 33 70 80 - keuze 3
E-mail: Anne-Sophie.Blanckaert@gregoir.net.bmw.be
jeffrey m
Jeffrey Mille
Boekhouder

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 3 055 33 70 80 - keuze 3
E-mail: jeffrey.mille@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 3 055 33 70 80 - keuze 3
E-mail: jeffrey.mille@gregoir.net.bmw.be
lorien p
Lorien Planckaert
Boekhoudster

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 3 055 33 70 80 - keuze 3
E-mail: Lorien.Planckaert@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 3 055 33 70 80 - keuze 3
E-mail: Lorien.Planckaert@gregoir.net.bmw.be


PETER DE SMEDT
Peter De Smedt
Marketing Manager

Telefoon: 0475 84 90 20 0475 84 90 20
E-mail: Peter.De-Smedt@gregoir.com

Telefoon: 0475 84 90 20 0475 84 90 20
E-mail: Peter.De-Smedt@gregoir.com
GRACIEUSE GOBLET
Gracieuse Goblet
Marketing Coördinator

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gracieuse.goblet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gracieuse.goblet@gregoir.net.bmw.be
rutger m
Rutger Maebe
Digital Marketing Coordinator

Telefoon: 04 97 64 65 89 04 97 64 65 89
E-mail: Rutger.maebe@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 04 97 64 65 89 04 97 64 65 89
E-mail: Rutger.maebe@gregoir.net.bmw.be
marton cath
Catherine Marton
Marketing Coordinator

Telefoon: 0478 50 55 75 0478 50 55 75
E-mail: catherine.marton@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0478 50 55 75 0478 50 55 75
E-mail: catherine.marton@gregoir.net.bmw.be


IT
Nick Daems
Nick Daems
IT Coordinator

Tel: nick.daems@gregoir.net.bmw.be nick.daems@gregoir.net.bmw.be
E-mail: 0489 93 05 70

Tel: nick.daems@gregoir.net.bmw.be nick.daems@gregoir.net.bmw.be
E-mail: 0489 93 05 70

Verkoop

Westerring 27B
9700 Oudenaarde

Contact

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 3 055 33 70 80 - keuze 3
E-mail: Koen.Van-Steenbrugge@gregoir.net.bmw.be

---> Openingsuren

Ma - Vr 09.00u-18.00u (doorlopend open)
Za : 10.00u-17.00u (doorlopend open)
Zo: Gesloten
-------- ----------------------

Onderhoud/Herstelling

Westerring 27B
9700 Oudenaarde

Contact

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 288 en 298 055 33 70 80 - keuze 288 en 298
E-mail : joost.baele@gregoir.net.bmw.be

---> Openingsuren

Ma - Vr : 08.00u -18.00u (doorlopend open)
Za - Zo: Gesloten

Carrosserie/Magazijn

Westerring 27B
9700 Oudenaarde

Carrosserie

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 299 055 33 70 80 - keuze 299
E-mail: carrosserie@gregoir.net.bmw.be

Magazijn

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 6 055 33 70 80 - keuze 6
E-mail: Jonas.Malfroid@gregoir.net.bmw.be

---> Openingsuren

Ma - Do : 08.00u - 12.15u & 13.15u - 17.00u
Vr : 08.00u - 12.15u & 13.15u - 15.00u
Za - Zo: Gesloten

Administratie/Boekhouding

Westerring 27B
9700 Oudenaarde

Administratie

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 5 055 33 70 80 - keuze 5
E-mail: stefaan.bosschem@gregoir.net.bmw.be

Boekhouding

Telefoon: 055 33 70 80 - keuze 7 055 33 70 80 - keuze 7
E-mail: Anne-Sophie.Blanckaert@gregoir.net.bmw.be

---> Openingsuren

Ma - Vr : 08.30u - 12.:15u & 13.15u - 17.00u
Za - Zo : Gesloten

Gelieve cookies in te schakelen om de inhoud op deze pagina te kunnen zien.

Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top