Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

GREGOIR DENDERMONDE.

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Telefoon: 052 26 13 40
E-mail: sales.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Hervé Gregoir
Hervé Gregoir
Managing Director

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be
Yannick Gregoir
Yannick Gregoir
Operationeel Directeur

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: yannick.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: yannick.gregoir@gregoir.net.bmw.be


Wesley Sit
Wesley Sit
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: wesley.sit@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: wesley.sit@gregoir.net.bmw.be
Matthias Lefebre
Matthias Lefebre
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be
Glenn Staessens
Glenn Staessens
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: glenn.staessens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: glenn.staessens@gregoir.net.bmw.be
Bastien Helsmoortel
Bastien Helsmoortel
Beheer occasiewagens

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bastien.helsmoortel@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bastien.helsmoortel@gregoir.net.bmw.be
Arne Vandedrinck
Arne Vandedrinck
Product Genius BMW

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: arne.vandedrinck@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: arne.vandedrinck@gregoir.net.bmw.be


Kurt  Van den Borre
Kurt Van den Borre
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: kurt.van-den-borre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: kurt.van-den-borre@gregoir.net.bmw.be


Guillaume Standaert
Guillaume Standaert
Verkoopafgevaardigde MINI

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: sales.dendermonde@gregoir.net.mini.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: sales.dendermonde@gregoir.net.mini.be
Alessio Sotgiu
Alessio Sotgiu
Product Genius MINI

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alessio.sotgiu@gregoir.net.mini.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alessio.sotgiu@gregoir.net.mini.be


Edwin De Kimpe
Edwin De Kimpe
Verantwoordelijke E-Bikes

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be


Geert Peelman
Geert Peelman
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: geert.peelman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: geert.peelman@gregoir.net.bmw.be
Giovanni Van Pottelberg
Giovanni Van Pottelberg
Assistent Naverkoop


Jan Van Hove
Jan Van Hove
Service Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jan.van-hove@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jan.van-hove@gregoir.net.bmw.be
Joeri Du-Tré
Joeri Du-Tré
Service Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: joeri.du-tre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: joeri.du-tre@gregoir.net.bmw.be


Gunther Saegerman
Gunther Saegerman
Magazijn

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gunther.saegerman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gunther.saegerman@gregoir.net.bmw.be


Jurgen Bonnaerens
Jurgen Bonnaerens
Carrosserie

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jurgen.bonnaerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jurgen.bonnaerens@gregoir.net.bmw.be


Bruno De Vos
Bruno De Vos
Werkplaats

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: bruno.de-vos@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: bruno.de-vos@gregoir.net.bmw.be


Christine Van den Abeele
Christine Van den Abeele
Administratie & Boekhouding
Gudrun Vermeersch
Gudrun Vermeersch
Verkoopsadministratie

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gudrun.vermeersch@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gudrun.vermeersch@gregoir.net.bmw.be


Amal Asrihi
Amal Asrihi
Fleet Verantwoordelijke

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be
Xavier De Smet
Xavier De Smet
Fleet Advisor KMO

Telefoon: 0472 03 71 76 0472 03 71 76
E-mail: xavier.de-smet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 03 71 76 0472 03 71 76
E-mail: xavier.de-smet@gregoir.net.bmw.be
Steve Lecointre
Steve Lecointre
Fleet Advisor KMO

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: steve.lecointre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: steve.lecointre@gregoir.net.bmw.be


Sandrine Loontjens
Sandrine Loontjens
Verantwoordelijke Marketing

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sandrine.loontjens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sandrine.loontjens@gregoir.net.bmw.be
Jennifer Gregoir
Jennifer Gregoir
Marketing

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be
Sanja Bauwin
Sanja Bauwin
Marketing

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sanja.bauwin@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sanja.bauwin@gregoir.net.bmw.be


Corinne Segers
Corinne Segers
Customer Satisfaction

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: corinne.segers@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: corinne.segers@gregoir.net.bmw.be


Fabrice Beerens
Fabrice Beerens
Quality Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be


Anne-Claire Gregoir
Anne-Claire Gregoir
Data Champion

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Verkoop

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: sales.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: premiumselection.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Magazijn

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: parts.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 17:00

Receptie

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon : 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: service.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30

Gregoir Dendermonde

Bevrijdingslaan 199, 9200 Dendermonde
Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde

BMW job

Onze vacatures.

Ontdek ze hier
BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top