Skip to main content

GREGOIR DENDERMONDE.

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Telefoon: 052 26 13 40
E-mail: sales.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

BTW: BE 0465.140.140


Maak een afspraak in Jette, Dendermonde of Puurs: https://gregoir.appoint.be/nl/


Hervé Gregoir
Hervé Gregoir
Managing Director

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be
Fabrice Beerens
Fabrice Beerens
Operationeel Directeur

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be


KRISTOF GEERTS
Kristof Geerts
Group Sales & Fleet Manager

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be
MATTHIAS
Matthias Lefebre
Sales Manager

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be
MATTHIAS
Matthias Lefebre
Sales Manager

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be
WESLEY
Wesley Sit
Sales Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: wesley.sit@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: wesley.sit@gregoir.net.bmw.be
CEDRICK
Cedrick De Brauwer
Sales Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: cedrick.de-brauwer@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: cedrick.de-brauwer@gregoir.net.bmw.be
Alex
Alexander Van Boven
Product genius/ Afleveraar

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Alexander.Vanboven@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Alexander.Vanboven@gregoir.net.bmw.be


KRISTOF GEERTS
Kristof Geerts
Group Sales & Fleet Manager

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be
MATTHIAS
Matthias Lefebre
Sales Manager

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be
Alessio
Alessio Sotgiu
Sales Advisor Used Cars

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alessio.sotgiu@gregoir.net.mini.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alessio.sotgiu@gregoir.net.mini.be


KRISTOF GEERTS
Kristof Geerts
Group Sales & Fleet Manager

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be
MATTHIAS
Matthias Lefebre
Sales Manager

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be
PIETERJAN VDM
Pieterjan Vande Maele
MINI Sales Ambassador
Alessio
Alessio Sotgiu
Sales Advisor Used Cars

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alessio.sotgiu@gregoir.net.mini.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alessio.sotgiu@gregoir.net.mini.be


KRISTOF GEERTS
Kristof Geerts
Group Sales & Fleet Manager

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be
JONAS DE NYN
Jonas De Nyn
Fleet Manager

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: jonas.denyn@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: jonas.denyn@gregoir.net.bmw.be
COR GILLIS
Cor Gillis
Fleet Account Manager

Telefoon: 0472 03 10 23 0472 03 10 23
E-mail: Cor.Gillis@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 03 10 23 0472 03 10 23
E-mail: Cor.Gillis@gregoir.net.bmw.be
BASTIAAN EERAERTS
Bastiaan Eeraerts
Fleet Advisor

Telefoon: 0472 26 13 78 0472 26 13 78
E-mail: Bastiaan.Eeraerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 26 13 78 0472 26 13 78
E-mail: Bastiaan.Eeraerts@gregoir.net.bmw.be
DONOVAN BERNAER
Donovan Bernaer
Fleet Advisor

Telefoon: 0472 13 61 87 0472 13 61 87
E-mail: donovan.bernaer@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 13 61 87 0472 13 61 87
E-mail: donovan.bernaer@gregoir.net.bmw.be


BENJAMIN HANSEN
Benjamin Hansen
Sales advisor & Fiets technieker

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: bikes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: bikes@gregoir.net.bmw.be


Alain
Alain Verbeeck
Group Customer Support Manager
JURGEN
Jurgen Bonnaerens
Customer Support Manager
CHRISTOPHE DEGEEST
Christophe Degeest
Technical supervisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: christophe.degeest@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: christophe.degeest@gregoir.net.bmw.be
JAN VAN H
Jan Van Hove
Service Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jan.van-hove@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jan.van-hove@gregoir.net.bmw.be
NIKY
Niky Van Duysen
Service Advisor
JOERI
Joeri Du-Tré
Invoicing & Warranty

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: joeri.du-tre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: joeri.du-tre@gregoir.net.bmw.be
KEVIN
Kevin Smet
Service Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Kevin.Smet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Kevin.Smet@gregoir.net.bmw.be
Kaat Heyvaert
Kaat Heyvaert
Service Advisor

Phone: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Kaat.Heyvaert@gregoir.net.bmw.be

Phone: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Kaat.Heyvaert@gregoir.net.bmw.be
Luc De Beule
Luc De Beule
Driver

Gerrit Bauwens
Gerrit Bauwens
Driver



GUNTHER
Gunther Saegerman
Parts Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gunther.saegerman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gunther.saegerman@gregoir.net.bmw.be
NICO
Nico Vercammen
Parts Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Nico.Vercammen@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Nico.Vercammen@gregoir.net.bmw.be
GREGORY VAN KEER
Gregory Van Keer
Magazijnier

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Gregory.Van-Keer@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Gregory.Van-Keer@gregoir.net.bmw.be


PIETER DAUWE
Pieter Dauwe
Werkplaatsleider

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Pieter.Dauwe@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Pieter.Dauwe@gregoir.net.bmw.be
CHRISTOPHE DEGEEST
Christophe Degeest
Technical supervisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: christophe.degeest@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: christophe.degeest@gregoir.net.bmw.be
Andy Mouton
Andy Mouton
Technieker

Senne De Winne
Senne De Winne
Technieker & Road Assist

Dirk Speleman
Dirk Speleman
Technieker

Geert Borremans
Geert Borremans
Diagnose

Tony Jacobs
Tony Jacobs
Technician

Lays Alachkr
Lays Alachkr
Technieker & Road Assist

Quinten Van Bellinghen
Quinten Van Bellinghen
Technieker & Road Assist

KEVIN MERTENS
Kevin Mertens
PDI

Kobe Van Landeghem
Kobe Van Landeghem
Technician



Alain
Alain Verbeeck
Group Customer Support Manager
JURGEN
Jurgen Bonnaerens
Customer Support Manager
Jente De Paepe
Jente De Paepe
Verantwoordelijke carrosserie

Phone: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Jente.De-Paepe@gregoir.net.bmw.be

Phone: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Jente.De-Paepe@gregoir.net.bmw.be
Kaat Heyvaert
Kaat Heyvaert
Service Advisor

Phone: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Kaat.Heyvaert@gregoir.net.bmw.be

Phone: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Kaat.Heyvaert@gregoir.net.bmw.be
Bjorn Baeyens
Bjorn Baeyens
Carrossier

Jarne De Proft
Jarne De Proft
Carrossier

Mathias Martens
Mathias Martens
Pistoolschilder

Michel Neyens
Michel Neyens
Carrossier



CHRISTINE VDA
Christine Van den Abeele
Administratie & Boekhouding
DAISY
Daisy De Leeuw
Boekhouding

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: daisy.de-leeuw@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: daisy.de-leeuw@gregoir.net.bmw.be
GEERT PEE
Geert Peelman
Verkoopsadministratie

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: geert.peelman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: geert.peelman@gregoir.net.bmw.be


PETER DE SMEDT
Peter De Smedt
Marketing Manager

Telefoon: 0475 84 90 20 0475 84 90 20
E-mail: Peter.De-Smedt@gregoir.com

Telefoon: 0475 84 90 20 0475 84 90 20
E-mail: Peter.De-Smedt@gregoir.com
GRACIEUSE GOBLET
Gracieuse Goblet
Marketing Coördinator

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gracieuse.goblet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gracieuse.goblet@gregoir.net.bmw.be
Annick De Brandt
Annick De Brandt
Marketing Coördinator

Telefoon: 052 26 13 46 052 26 13 46
E-mail: Annick.De-Brandt@gregoir.net.mini.be

Telefoon: 052 26 13 46 052 26 13 46
E-mail: Annick.De-Brandt@gregoir.net.mini.be


anne-claire
Anne-Claire Gregoir
Data Champion

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be


IT
Nick Daems
Nick Daems
IT Manager


Barbara Vercruysse
Barbara Vercruysse
Quality Manager / Operational Excellence

Verkoop

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: sales.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: premiumselection.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Magazijn

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: parts.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 17:00

Receptie

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon : 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: service.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top