Skip to main content

GREGOIR DENDERMONDE.

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Telefoon: 052 26 13 40
E-mail: sales.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

BTW: BE 0465.140.140

 

Geniet van de beste salon deals bij Gregoir.
Maak een afspraak in Jette, Dendermonde of Puurs: https://gregoir.appoint.be/nl/

 


Hervé Gregoir
Hervé Gregoir
Managing Director

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be
Fabrice Beerens
Fabrice Beerens
Operationeel Directeur

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be


Kristof Geerts
Kristof Geerts
Group Sales & Fleet Manager

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be
matthias
Matthias Lefebre
Sales Manager

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be
wesley
Wesley Sit
Sales Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: wesley.sit@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: wesley.sit@gregoir.net.bmw.be
cedrick
Cedrick De Brauwer
Sales Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: cedrick.de-brauwer@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: cedrick.de-brauwer@gregoir.net.bmw.be
Alexander Van Boven
Alexander Van Boven
Product Genius

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Alexander.Vanboven@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Alexander.Vanboven@gregoir.net.bmw.be


Kristof Geerts
Kristof Geerts
Group Sales & Fleet Manager

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be
alessio
Alessio Sotgiu
Sales Advisor Used Cars

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alessio.sotgiu@gregoir.net.mini.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alessio.sotgiu@gregoir.net.mini.be


Kristof Geerts
Kristof Geerts
Group Sales & Fleet Manager

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be
Annick De Brandt
Annick De Brandt
Sales Advisor MINI


Kristof Geerts
Kristof Geerts
Group Sales & Fleet Manager

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be
Jens Denaet
Jens Denaet
Fleet Account Manager

Telefoon: 0472 13 61 88 0472 13 61 88
E-mail: jens.denaet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 13 61 88 0472 13 61 88
E-mail: jens.denaet@gregoir.net.bmw.be
Cor Gillis
Cor Gillis
Fleet Account Manager

Telefoon: 0472 03 10 23 0472 03 10 23
E-mail: Cor.Gillis@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 03 10 23 0472 03 10 23
E-mail: Cor.Gillis@gregoir.net.bmw.be
Davy De Meersman
Davy De Meersman
Fleet Advisor

Telefoon: 0472 13 36 60 0472 13 36 60
E-mail: davy.de-meersman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 13 36 60 0472 13 36 60
E-mail: davy.de-meersman@gregoir.net.bmw.be
Jonas De Nyn
Jonas De Nyn
Fleet Advisor

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: jonas.denyn@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: jonas.denyn@gregoir.net.bmw.be
Bastiaan Eeraerts
Bastiaan Eeraerts
Fleet Advisor

Telefoon: 0472 26 13 78 0472 26 13 78
E-mail: Bastiaan.Eeraerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 26 13 78 0472 26 13 78
E-mail: Bastiaan.Eeraerts@gregoir.net.bmw.be
Donovan Bernaer
Donovan Bernaer
Fleet Advisor

Telefoon: 0472 13 61 87 0472 13 61 87
E-mail: donovan.bernaer@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 13 61 87 0472 13 61 87
E-mail: donovan.bernaer@gregoir.net.bmw.be


Sales E-bikes
Sales E-bikes

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: bikes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: bikes@gregoir.net.bmw.be
Benjamin Hansen
Benjamin Hansen
Fiets technieker

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: benjamin.hansen@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: benjamin.hansen@gregoir.net.bmw.be


Alexander Van Boven
Alexander Van Boven
Product Genius

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Alexander.Vanboven@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Alexander.Vanboven@gregoir.net.bmw.be


alain
Alain Verbeeck
Customer Support Manager

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alain.verbeeck@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alain.verbeeck@gregoir.net.bmw.be
jan
Jan Van Hove
Service Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jan.van-hove@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jan.van-hove@gregoir.net.bmw.be
joeri
Joeri Du-Tré
Service Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: joeri.du-tre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: joeri.du-tre@gregoir.net.bmw.be
Niky Van Duysen
Niky Van Duysen
Service Advisor
KEVIN SMET
Kevin Smet
Service Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Kevin.Smet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Kevin.Smet@gregoir.net.bmw.be


gunther
Gunther Saegerman
Parts Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gunther.saegerman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gunther.saegerman@gregoir.net.bmw.be
Nico Vercammen
Nico Vercammen
Parts Advisor

Telefoon: - -
E-mail: Nico.Vercammen@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: - -
E-mail: Nico.Vercammen@gregoir.net.bmw.be


jurgen
Jurgen Bonnaerens
Verantwoordelijke carrosserie

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jurgen.bonnaerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jurgen.bonnaerens@gregoir.net.bmw.be


PIETER DAUWE
Pieter Dauwe
Team Leader Workshop

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Pieter.Dauwe@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Pieter.Dauwe@gregoir.net.bmw.be
Christophe
Christophe Degeest
Werkplaatsleider

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: christophe.degeest@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: christophe.degeest@gregoir.net.bmw.be


christine
Christine Van den Abeele
Administratie & Boekhouding
.
Daisy De Leeuw
Boekhouding

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: daisy.de-leeuw@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: daisy.de-leeuw@gregoir.net.bmw.be
geert
Geert Peelman
Verkoopsadministratie

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: geert.peelman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: geert.peelman@gregoir.net.bmw.be


Peter De Smedt
Peter De Smedt
Marketing Manager

Telefoon: 0475 84 90 20 0475 84 90 20
E-mail: Peter.De-Smedt@gregoir.com

Telefoon: 0475 84 90 20 0475 84 90 20
E-mail: Peter.De-Smedt@gregoir.com
Gracieuse Goblet
Gracieuse Goblet
Marketing Coordinator

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gracieuse.goblet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gracieuse.goblet@gregoir.net.bmw.be


alain
Alain Verbeeck
Customer Support Manager

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alain.verbeeck@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alain.verbeeck@gregoir.net.bmw.be


anne-claire
Anne-Claire Gregoir
Data Champion

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Verkoop

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: sales.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: premiumselection.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Magazijn

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: parts.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 17:00

Receptie

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon : 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: service.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top