Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

GREGOIR DENDERMONDE.

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Telefoon: 052 26 13 40
E-mail: sales.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Hervé Gregoir
Hervé Gregoir
Managing Director

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be
yannick
Yannick Gregoir
Operationeel Directeur

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: yannick.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: yannick.gregoir@gregoir.net.bmw.be
fabrice
Fabrice Beerens
Quality Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be


matthias
Matthias Lefebre
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be
wesley
Wesley Sit
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: wesley.sit@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: wesley.sit@gregoir.net.bmw.be
Cedrick De Brauwer
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: cedrick.de-brauwer@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: cedrick.de-brauwer@gregoir.net.bmw.be
arne
Arne Vandedrinck
Product Genius BMW

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: arne.vandedrinck@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: arne.vandedrinck@gregoir.net.bmw.be


kurt
Kurt Van den Borre
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: kurt.van-den-borre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: kurt.van-den-borre@gregoir.net.bmw.be
Bastien
Bastien Helsmoortel
Beheer occasiewagens

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bastien.helsmoortel@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bastien.helsmoortel@gregoir.net.bmw.be


indy
Indy Coen
Verkoopafgevaardigde MINI

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: indy.coen@gregoir.net.mini.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: indy.coen@gregoir.net.mini.be
alessio
Alessio Sotgiu
Product Genius MINI

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alessio.sotgiu@gregoir.net.mini.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alessio.sotgiu@gregoir.net.mini.be


edwin
Edwin De Kimpe
Verantwoordelijke E-Bikes

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be


arne
Arne Vandedrinck
Connected Drive Specialist

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: arne.vandedrinck@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: arne.vandedrinck@gregoir.net.bmw.be


alain
Alain Verbeeck
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alain.verbeeck@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alain.verbeeck@gregoir.net.bmw.be
geert
Geert Peelman

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: geert.peelman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: geert.peelman@gregoir.net.bmw.be
jan
Jan Van Hove
Service Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jan.van-hove@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jan.van-hove@gregoir.net.bmw.be
joeri
Joeri Du-Tré
Service Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: joeri.du-tre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: joeri.du-tre@gregoir.net.bmw.be


gunther
Gunther Saegerman
Magazijn

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gunther.saegerman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gunther.saegerman@gregoir.net.bmw.be


jurgen
Jurgen Bonnaerens
Carrosserie

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jurgen.bonnaerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jurgen.bonnaerens@gregoir.net.bmw.be


bruno
Bruno De Vos
Werkplaats

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: bruno.de-vos@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: bruno.de-vos@gregoir.net.bmw.be


christine
Christine Van den Abeele
Administratie & Boekhouding
gudrun
Gudrun Vermeersch
Verkoopsadministratie

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gudrun.vermeersch@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gudrun.vermeersch@gregoir.net.bmw.be


amal
Amal Asrihi
Fleet Verantwoordelijke

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be
xavier
Xavier De Smet
Fleet Advisor KMO

Telefoon: 0472 03 71 76 0472 03 71 76
E-mail: xavier.de-smet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 03 71 76 0472 03 71 76
E-mail: xavier.de-smet@gregoir.net.bmw.be


sandrine loontjens
Sandrine Loontjens
Verantwoordelijke Marketing

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sandrine.loontjens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sandrine.loontjens@gregoir.net.bmw.be
anthony  van stratum
Anthony Van Stratum
Marketing Coordinator

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: anthony.van-stratum@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: anthony.van-stratum@gregoir.net.bmw.be
jennifer
Jennifer Gregoir
Marketing

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be


corinne
Corinne Segers
Customer Satisfaction

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: corinne.segers@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: corinne.segers@gregoir.net.bmw.be


anne-claire
Anne-Claire Gregoir
Data Champion

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Verkoop

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: sales.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: premiumselection.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Magazijn

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: parts.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 17:00

Receptie

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon : 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: service.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30

Gregoir Dendermonde

Bevrijdingslaan 199, 9200 Dendermonde
Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde

BMW job

Onze vacatures.

Ontdek ze hier
BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top