Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

GREGOIR DENDERMONDE.

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Telefoon: 052 26 13 40
E-mail: sales.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

WIJ ZIJN OPEN, MAAR ENKEL TOEGANKELIJK OP AFSPRAAK.

Plan een afspraak in met onze werkplaats of verkoopafdeling via e-mail of telefoon.


Hervé Gregoir
Hervé Gregoir
Managing Director

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be
yannick
Yannick Gregoir
Operationeel Directeur

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: yannick.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: yannick.gregoir@gregoir.net.bmw.be
.
Erwin Neuville
Group Sales Operations Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: erwin.neuville@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: erwin.neuville@gregoir.net.bmw.be


matthias
Matthias Lefebre
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be
wesley
Wesley Sit
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: wesley.sit@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: wesley.sit@gregoir.net.bmw.be
cedrick
Cedrick De Brauwer
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: cedrick.de-brauwer@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: cedrick.de-brauwer@gregoir.net.bmw.be
arne
Arne Vandedrinck
Product Genius BMW

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: arne.vandedrinck@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: arne.vandedrinck@gregoir.net.bmw.be


alessio
Alessio Sotgiu
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alessio.sotgiu@gregoir.net.mini.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alessio.sotgiu@gregoir.net.mini.be
Bastien
Bastien Helsmoortel
Beheer occasiewagens

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bastien.helsmoortel@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bastien.helsmoortel@gregoir.net.bmw.be


indy
Indy Coen
Verkoopafgevaardigde MINI

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: indy.coen@gregoir.net.mini.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: indy.coen@gregoir.net.mini.be
.
Alessio Sotgiu
Product Genius MINI

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alessio.sotgiu@gregoir.net.mini.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alessio.sotgiu@gregoir.net.mini.be


edwin
Edwin De Kimpe
Verantwoordelijke E-Bikes

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be
.
Johan Nicolaes
E-Bikes Technieker

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be


arne
Arne Vandedrinck
Connected Drive Specialist

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: arne.vandedrinck@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: arne.vandedrinck@gregoir.net.bmw.be


alain
Alain Verbeeck
Customer Support Manager

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alain.verbeeck@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alain.verbeeck@gregoir.net.bmw.be
geert
Geert Peelman
Service Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: geert.peelman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: geert.peelman@gregoir.net.bmw.be
jan
Jan Van Hove
Service Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jan.van-hove@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jan.van-hove@gregoir.net.bmw.be
joeri
Joeri Du-Tré
Service Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: joeri.du-tre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: joeri.du-tre@gregoir.net.bmw.be


gunther
Gunther Saegerman
Magazijn

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gunther.saegerman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gunther.saegerman@gregoir.net.bmw.be


jurgen
Jurgen Bonnaerens
Carrosserie

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jurgen.bonnaerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jurgen.bonnaerens@gregoir.net.bmw.be


bruno
Bruno De Vos
Atelier

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: bruno.de-vos@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: bruno.de-vos@gregoir.net.bmw.be
Christophe
Christophe Degeest
Atelier

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: christophe.degeest@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: christophe.degeest@gregoir.net.bmw.be


christine
Christine Van den Abeele
Administratie & Boekhouding
gudrun
Gudrun Vermeersch
Verkoopsadministratie

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gudrun.vermeersch@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gudrun.vermeersch@gregoir.net.bmw.be
.
Daisy De Leeuw
Boekhouding

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: daisy.de-leeuw@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: daisy.de-leeuw@gregoir.net.bmw.be


amal
Amal Asrihi
Fleet Verantwoordelijke

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be
Siebe
Siebe De Clercq
Fleet Advisor

Telefoon: 0470 87 17 24 0470 87 17 24
E-mail: Siebe.De-Clercq@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0470 87 17 24 0470 87 17 24
E-mail: Siebe.De-Clercq@gregoir.net.bmw.be


sarah
Sarah Van de Velde
Marketing Coordinator

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sarah.van-de-velde@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sarah.van-de-velde@gregoir.net.bmw.be


alain
Alain Verbeeck
Customer Support Manager

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alain.verbeeck@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: alain.verbeeck@gregoir.net.bmw.be
fabrice QM NL
Fabrice Beerens
Customer Relations Supervisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be


anne-claire
Anne-Claire Gregoir
Data Champion

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Verkoop

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: sales.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00
Onze showroom is geopend maar enkel toegankelijk op afspraak.

Tweedehandswagens

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: premiumselection.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00
Onze showroom is geopend maar enkel toegankelijk op afspraak.

Magazijn

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: parts.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 17:00
Enkel op afspraak.

Receptie

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon : 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: service.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Enkel op afspraak.
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Maak een Sales Afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Maak een Service Afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze Nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top