Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

GREGOIR JETTE.

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Telefoon: 02 474 04 74
E-mail: sales.jette@gregoir.net.bmw.be


Hervé Gregoir
Hervé Gregoir
Managing Director

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be
anne-claire
Anne-Claire Gregoir
Data Champion

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be
fabrice
Fabrice Beerens
Operationeel Directeur

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be
jennifer gregoir
Jennifer Gregoir
Sales & Logistic Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be


Jeroen Dehandschutter
Jeroen Dehandschutter
Verkoopafgevaardigde BMW
christophe
Christophe Petrens
Verkoopafgevaardigde BMW
vincent
Vincent Van Assche
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: vincent.van-assche@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: vincent.van-assche@gregoir.net.bmw.be
Megane Briand
Megane Briand
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: megane.briand@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: megane.briand@gregoir.net.bmw.be
stijn
Stijn De Becker
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: stijn.de-becker@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: stijn.de-becker@gregoir.net.bmw.be
luc
Luc De Maeyer
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sales.jette@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sales.jette@gregoir.net.bmw.be
.
Jason Desutter
Product Genius BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jason.desutter@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jason.desutter@gregoir.net.bmw.be


Bastien
Bastien Helsmoortel
Beheer occasiewagens

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bastien.helsmoortel@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bastien.helsmoortel@gregoir.net.bmw.be
tim
Tim Ophalvens
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: tim.ophalvens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: tim.ophalvens@gregoir.net.bmw.be
.
Bastiaan Eeraerts
Sales & Marketing Assistant

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bastiaan.eeraerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bastiaan.eeraerts@gregoir.net.bmw.be


dylan
Dylan Gregoir
Operationeel Manager BMW Motorrad

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: dylan.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: dylan.gregoir@gregoir.net.bmw.be
joren
Joren Martens
Verkoopafgevaardigde BMW Motorrad

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: joren.martens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: joren.martens@gregoir.net.bmw.be
.
Laurent Sohie
Verkoopafgevaardigde BMW Motorrad

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: laurent.sohie@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: laurent.sohie@gregoir.net.bmw.be
davy
Davy Timmermans
Verantwoordelijke Atelier BMW Motorrad

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: atelier.motorrad@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: atelier.motorrad@gregoir.net.bmw.be


Gilles
Gilles Vanderschelde
Verkoopafgevaardigde MINI

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gilles.vanderschelde@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gilles.vanderschelde@gregoir.net.bmw.be
.
Margaux Zwartjes
Verkoopafgevaardigde MINI

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: margaux.zwartjes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: margaux.zwartjes@gregoir.net.bmw.be


edwin
Edwin De Kimpe
Verantwoordelijke E-Bikes

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be
.
Johan Nicolaes
E-Bikes Technieker

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be


.
Brecht Vandergucht
Customer Support Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be
gregory
Gregory Coppens
Service & Warranty Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gregory.coppens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gregory.coppens@gregoir.net.bmw.be
dimitri
Dimitri Xynogalas
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: dimitri.xynogalas@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: dimitri.xynogalas@gregoir.net.bmw.be
.
Bart Kellaert
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bart.kellaert@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bart.kellaert@gregoir.net.bmw.be
.
Matthew Peeters
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: matthew.peeters@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: matthew.peeters@gregoir.net.bmw.be
Gilles Stengel
Gilles Stengel
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gilles.stengel@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gilles.stengel@gregoir.net.bmw.be


.
Brecht Vandergucht
Customer Support Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be
Sébastien Meunier
Sébastien Meunier
Part & Workshop Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be
tri
Tri Van Tran
Part Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be
Duc Van Tran
Duc Van Tran
Part Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be


.
Brecht Vandergucht
Customer Support Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be
philippe
Philippe Dubois
Werkplaatsleider



.
Brecht Vandergucht
Customer Support Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be
erdinc
Erdinç Asveren
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: erdinc.asveren@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: erdinc.asveren@gregoir.net.bmw.be


.
Angélique De Meirsman
Verkoopsadministratie
Ina Chetroi
Ina Chetroi
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: ina.chetroi@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: ina.chetroi@gregoir.net.bmw.be
Bruno Vandeursen
Bruno Vandeursen
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bruno.vandeursen@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bruno.vandeursen@gregoir.net.bmw.be


raf
Rafaël Maerevoet
Verantwoordelijke Boekhouding

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: rafael.maerevoet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: rafael.maerevoet@gregoir.net.bmw.be
laetitia
Laetitia Pompas
Boekhouding

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: laetitia.pompas@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: laetitia.pompas@gregoir.net.bmw.be


amal
Amal Asrihi
Fleet Verantwoordelijke

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be
.
Jonas De Nyn
Fleet Advisor

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: jonas.denyn@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: jonas.denyn@gregoir.net.bmw.be
Siebe
Siebe De Clercq
Fleet Advisor

Telefoon: 0470 87 17 24 0470 87 17 24
E-mail: Siebe.De-Clercq@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0470 87 17 24 0470 87 17 24
E-mail: Siebe.De-Clercq@gregoir.net.bmw.be
Nils De Block
Nils De Block
Fleet Advisor

Telefoon: 0497/24.82.51 0497/24.82.51
E-mail: Nils.De-Block@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0497/24.82.51 0497/24.82.51
E-mail: Nils.De-Block@gregoir.net.bmw.be


.
Gracieuse Goblet
Marketing Assistant

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gracieuse.goblet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gracieuse.goblet@gregoir.net.bmw.be
.
Bastiaan Eeraerts
Sales & Marketing Assistant

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bastiaan.eeraerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bastiaan.eeraerts@gregoir.net.bmw.be


.
Brecht Vandergucht
Customer Support Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be
fabrice QM NL
Fabrice Beerens
Customer Relations Supervisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be


anne-claire
Anne-Claire Gregoir
Data Champion

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Verkoop

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sales.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: premiumselection.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00

Magazijn

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: magasin.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00

Receptie

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: service.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 7:45 - 18:30
Vr : 7:45 - 18:00
    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Sales afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Service afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top