Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

GREGOIR JETTE.

Tentoonstellingslaan 317
1090 Brussel

Telefoon: 02 474 04 74
E-mail: sales.jette@gregoir.net.bmw.be

Hervé Gregoir
Hervé Gregoir
Managing Director

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be
Anne-Claire Gregoir
Anne-Claire Gregoir


Jeroen Dehandschutter
Jeroen Dehandschutter
Verkoopafgevaardigde BMW
Christophe Petrens
Christophe Petrens
Verkoopafgevaardigde BMW
Luc De Maeyer
Luc De Maeyer
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: luc.de-maeyer@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: luc.de-maeyer@gregoir.net.bmw.be
Dylan Gregoir
Dylan Gregoir
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: dylan.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: dylan.gregoir@gregoir.net.bmw.be
Vincent Van Assche
Vincent Van Assche
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: vincent.van-assche@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: vincent.van-assche@gregoir.net.bmw.be
Bastien Helsmoortel
Bastien Helsmoortel
Beheer occasiewagens

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bastien.helsmoortel@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bastien.helsmoortel@gregoir.net.bmw.be
Stijn De Becker
Stijn De Becker
Product Genius BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: stijn.de-becker@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: stijn.de-becker@gregoir.net.bmw.be


Gilles Vanderschelde
Gilles Vanderschelde
Verkoopafgevaardigde MINI

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gilles.vanderschelde@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gilles.vanderschelde@gregoir.net.bmw.be
Andy Agredano
Andy Agredano
Product Genius MINI

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: andy.agredano@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: andy.agredano@gregoir.net.bmw.be


Joren Martens
Joren Martens
Verkoopafgevaardigde BMW Motorrad

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: joren.martens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: joren.martens@gregoir.net.bmw.be
Davy Timmermans
Davy Timmermans
Verantwoordelijke Atelier BMW Motorrad

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: atelier.motorrad@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: atelier.motorrad@gregoir.net.bmw.be


Edwin De Kimpe
Edwin De Kimpe
Verantwoordelijke E-Bikes

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be


Khaled Matraji
Khaled Matraji
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: khaled.matraji@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: khaled.matraji@gregoir.net.bmw.be
Gregory Coppens
Gregory Coppens
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gregory.coppens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gregory.coppens@gregoir.net.bmw.be
Fabrice Beelaert
Fabrice Beelaert
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beelaert@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beelaert@gregoir.net.bmw.be
Stephane Van Heyste
Stephane Van Heyste
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: stephane.van-heyste@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: stephane.van-heyste@gregoir.net.bmw.be
Elsie Grimonprez
Elsie Grimonprez
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: elsie.grimonprez@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: elsie.grimonprez@gregoir.net.bmw.be


Tri Van Tran
Tri Van Tran
Magazijn

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be
Sébastien Meunier
Sébastien Meunier
Magazijn

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be
Minh-Duc Tran
Minh-Duc Tran
Magazijn

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be


Erdinç Asveren
Erdinç Asveren
Receptie Carrosserie

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: erdinc.asveren@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: erdinc.asveren@gregoir.net.bmw.be


Philippe Dubois
Philippe Dubois
Verantwoordelijke Atelier



Marijke Byl
Marijke Byl
Verantwoordelijke Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: marijke.byl@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: marijke.byl@gregoir.net.bmw.be
Davy Annaert
Davy Annaert
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: davy.annaert@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: davy.annaert@gregoir.net.bmw.be


Rafaël Maerevoet
Rafaël Maerevoet
Verantwoordelijke Boekhouding

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: rafael.maerevoet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: rafael.maerevoet@gregoir.net.bmw.be
Nicole Saenen
Nicole Saenen
Boekhouding

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: nicole.saenen@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: nicole.saenen@gregoir.net.bmw.be


Amal Asrihi
Amal Asrihi
Fleet Verantwoordelijke

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be
Xavier De Smet
Xavier De Smet
Fleet Advisor KMO

Telefoon: 0472 03 71 76 0472 03 71 76
E-mail: xavier.de-smet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 03 71 76 0472 03 71 76
E-mail: xavier.de-smet@gregoir.net.bmw.be
Steve Lecointre
Steve Lecointre
Fleet Advisor KMO

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: steve.lecointre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: steve.lecointre@gregoir.net.bmw.be


Sandrine Loontjens
Sandrine Loontjens
Verantwoordelijke Marketing

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sandrine.loontjens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sandrine.loontjens@gregoir.net.bmw.be
Jennifer Gregoir
Jennifer Gregoir
Marketing

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be
Sanja Bauwin
Sanja Bauwin
Marketing

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sanja.bauwin@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sanja.bauwin@gregoir.net.bmw.be


Corinne Segers
Corinne Segers
Customer Satisfaction

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: corinne.segers@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: corinne.segers@gregoir.net.bmw.be


Fabrice Beerens
Fabrice Beerens
Quality Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be


Anne-Claire Gregoir
Anne-Claire Gregoir
Data Champion

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Verkoop

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sales.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Motorrad Verkoop

Laarbeeklaan 17
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: info.motorrad@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 – 18:00
Za : 10:00 – 17:00

Magazijn

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:30 - 12:00 & 12:30 - 16:00
Vr: 08:30 - 12:00 & 12:30 - 14:00

Receptie

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: service.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 7:45 - 18:30

Gregoir Jette

Tentoonstellingslaan 317, 1090 Brussel
Tentoonstellingslaan 317
1090 Brussel

BMW job

Onze vacatures.

Ontdek ze hier
BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top