Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

GREGOIR JETTE.

Tentoonstellingslaan 317
1090 Brussel

Telefoon: 02 474 04 74
E-mail: sales.jette@gregoir.net.bmw.be

Hervé Gregoir
Hervé Gregoir
Managing Director

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be
anne-claire
Anne-Claire Gregoir
fabrice
Fabrice Beerens
Quality Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be
jennifer gregoir
Jennifer Gregoir
Sales & Logistic Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be


jeroen
Jeroen Dehandschutter
Verkoopafgevaardigde BMW
christophe
Christophe Petrens
Verkoopafgevaardigde BMW
luc
Luc De Maeyer
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: luc.de-maeyer@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: luc.de-maeyer@gregoir.net.bmw.be
dylan
Dylan Gregoir
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: dylan.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: dylan.gregoir@gregoir.net.bmw.be
vincent
Vincent Van Assche
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: vincent.van-assche@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: vincent.van-assche@gregoir.net.bmw.be
megane
Megane Briand
Product Genius

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: megane.briand@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: megane.briand@gregoir.net.bmw.be


stijn
Stijn De Becker
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: stijn.de-becker@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: stijn.de-becker@gregoir.net.bmw.be
Bastien
Bastien Helsmoortel
Beheer occasiewagens

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bastien.helsmoortel@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bastien.helsmoortel@gregoir.net.bmw.be


Gilles
Gilles Vanderschelde
Verkoopafgevaardigde MINI

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gilles.vanderschelde@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gilles.vanderschelde@gregoir.net.bmw.be
andy
Andy Agredano
Product Genius MINI

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: andy.agredano@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: andy.agredano@gregoir.net.bmw.be


joren
Joren Martens
Verkoopafgevaardigde BMW Motorrad

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: joren.martens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: joren.martens@gregoir.net.bmw.be
davy
Davy Timmermans
Verantwoordelijke Atelier BMW Motorrad

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: atelier.motorrad@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: atelier.motorrad@gregoir.net.bmw.be


edwin
Edwin De Kimpe
Verantwoordelijke E-Bikes

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be


Vincent
Vincent Van Assche
Connected Drive Specialist

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: vincent.van-assche@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: vincent.van-assche@gregoir.net.bmw.be
Megane
Megane Briand
Connected Drive Specialist

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: megane.briand@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: megane.briand@gregoir.net.bmw.be


khaled
Khaled Matraji
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: khaled.matraji@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: khaled.matraji@gregoir.net.bmw.be
gregory
Gregory Coppens
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gregory.coppens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gregory.coppens@gregoir.net.bmw.be
fabrice
Fabrice Beelaert
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beelaert@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beelaert@gregoir.net.bmw.be
elsie
Elsie Grimonprez
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: elsie.grimonprez@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: elsie.grimonprez@gregoir.net.bmw.be
mike
Mike Geus
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: mike.geus@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: mike.geus@gregoir.net.bmw.be
dimitri
Dimitri Xynogalas
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: dimitri.xynogalas@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: dimitri.xynogalas@gregoir.net.bmw.be
amélie
Amélie Dobbelaere
Aftersales Administratie

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: amelie.dobbelaere@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: amelie.dobbelaere@gregoir.net.bmw.be


tri
Tri Van Tran
Magazijn

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be
Sébastien Meunier
Sébastien Meunier
Magazijn

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be
duc
Minh-Duc Tran
Magazijn

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be


erdinc
Erdinç Asveren
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: erdinc.asveren@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: erdinc.asveren@gregoir.net.bmw.be


philippe
Philippe Dubois
Verantwoordelijke Atelier



davy
Davy Annaert
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: davy.annaert@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: davy.annaert@gregoir.net.bmw.be
virginie
Virginie Fernandez
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: virginie.fernandez@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: virginie.fernandez@gregoir.net.bmw.be


raf
Rafaël Maerevoet
Verantwoordelijke Boekhouding

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: rafael.maerevoet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: rafael.maerevoet@gregoir.net.bmw.be
laetitia
Laetitia Pompas
Boekhouding

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: laetitia.pompas@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: laetitia.pompas@gregoir.net.bmw.be


amal
Amal Asrihi
Fleet Verantwoordelijke

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be
xavier
Xavier De Smet
Fleet Advisor KMO

Telefoon: 0472 03 71 76 0472 03 71 76
E-mail: xavier.de-smet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 03 71 76 0472 03 71 76
E-mail: xavier.de-smet@gregoir.net.bmw.be


sandrine loontjens
Sandrine Loontjens
Verantwoordelijke Marketing

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sandrine.loontjens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sandrine.loontjens@gregoir.net.bmw.be
anthony  van stratum
Anthony Van Stratum
Marketing Coordinator

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: anthony.van-stratum@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: anthony.van-stratum@gregoir.net.bmw.be


corinne
Corinne Segers
Customer Satisfaction

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: corinne.segers@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: corinne.segers@gregoir.net.bmw.be


anne-claire
Anne-Claire Gregoir
Data Champion

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Verkoop

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sales.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Motorrad Verkoop

Laarbeeklaan 17
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: info.motorrad@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Di - Vr : 09:00 – 18:00
Za : 10:00 – 17:00

Magazijn

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:30 - 12:00 & 12:30 - 16:00
Vr: 08:30 - 12:00 & 12:30 - 14:00

Receptie

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: service.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 7:45 - 18:30

Gregoir Jette

Tentoonstellingslaan 317, 1090 Brussel
Tentoonstellingslaan 317
1090 Brussel

BMW job

Onze vacatures.

Ontdek ze hier
BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top