Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

GREGOIR JETTE.

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Telefoon: 02 474 04 74
E-mail: sales.jette@gregoir.net.bmw.be

WIJ ZIJN OPEN, MAAR ENKEL TOEGANKELIJK OP AFSPRAAK.

Plan een afspraak in met onze werkplaats of verkoopafdeling via e-mail of telefoon.


Hervé Gregoir
Hervé Gregoir
Managing Director

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be
anne-claire
Anne-Claire Gregoir
Data Champion

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be
fabrice
Fabrice Beerens
Operationeel Directeur

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be
.
Erwin Neuville
Group Sales Operations Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: erwin.neuville@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: erwin.neuville@gregoir.net.bmw.be
jennifer gregoir
Jennifer Gregoir
Sales & Logistic Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be


jeroen
Jeroen Dehandschutter
Verkoopafgevaardigde BMW
christophe
Christophe Petrens
Verkoopafgevaardigde BMW
vincent
Vincent Van Assche
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: vincent.van-assche@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: vincent.van-assche@gregoir.net.bmw.be
megane
Megane Briand
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: megane.briand@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: megane.briand@gregoir.net.bmw.be
stijn
Stijn De Becker
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: stijn.de-becker@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: stijn.de-becker@gregoir.net.bmw.be
luc
Luc De Maeyer
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sales.jette@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sales.jette@gregoir.net.bmw.be
.
Bastiaan Eeraerts
Product Genius BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bastiaan.eeraerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bastiaan.eeraerts@gregoir.net.bmw.be


Bastien
Bastien Helsmoortel
Beheer occasiewagens

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bastien.helsmoortel@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bastien.helsmoortel@gregoir.net.bmw.be
tim
Tim Ophalvens
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: tim.ophalvens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: tim.ophalvens@gregoir.net.bmw.be


dylan
Dylan Gregoir
Operationeel Manager BMW Motorrad

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: dylan.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: dylan.gregoir@gregoir.net.bmw.be
joren
Joren Martens
Verkoopafgevaardigde BMW Motorrad

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: joren.martens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: joren.martens@gregoir.net.bmw.be
.
Laurent Sohie
Verkoopafgevaardigde BMW Motorrad

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: laurent.sohie@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: laurent.sohie@gregoir.net.bmw.be
davy
Davy Timmermans
Verantwoordelijke Atelier BMW Motorrad

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: atelier.motorrad@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: atelier.motorrad@gregoir.net.bmw.be


Gilles
Gilles Vanderschelde
Verkoopafgevaardigde MINI

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gilles.vanderschelde@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gilles.vanderschelde@gregoir.net.bmw.be
.
Margaux Zwartjes
Verkoopafgevaardigde MINI

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: margaux.zwartjes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: margaux.zwartjes@gregoir.net.bmw.be


edwin
Edwin De Kimpe
Verantwoordelijke E-Bikes

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be
.
Johan Nicolaes
E-Bikes Technieker

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be


.
Brecht Vandergucht
Customer Support Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be
gregory
Gregory Coppens
Service & Warranty Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gregory.coppens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gregory.coppens@gregoir.net.bmw.be
dimitri
Dimitri Xynogalas
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: dimitri.xynogalas@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: dimitri.xynogalas@gregoir.net.bmw.be
Killian
Killian Gravensteyn
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: killian.gravensteyn@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: killian.gravensteyn@gregoir.net.bmw.be
.
Bart Kellaert
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bart.kellaert@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bart.kellaert@gregoir.net.bmw.be


.
Brecht Vandergucht
Customer Support Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be
Sébastien Meunier
Sébastien Meunier
Part & Workshop Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be
tri
Tri Van Tran
Part Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be
Duc Van Tran
Duc Van Tran
Part Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be


.
Brecht Vandergucht
Customer Support Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be
philippe
Philippe Dubois
Werkplaatsleider



.
Brecht Vandergucht
Customer Support Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be
erdinc
Erdinç Asveren
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: erdinc.asveren@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: erdinc.asveren@gregoir.net.bmw.be


.
Angélique De Meirsman
Verkoopsadministratie
virginie
Virginie Fernandez
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: virginie.fernandez@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: virginie.fernandez@gregoir.net.bmw.be


raf
Rafaël Maerevoet
Verantwoordelijke Boekhouding

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: rafael.maerevoet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: rafael.maerevoet@gregoir.net.bmw.be
laetitia
Laetitia Pompas
Boekhouding

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: laetitia.pompas@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: laetitia.pompas@gregoir.net.bmw.be


amal
Amal Asrihi
Fleet Verantwoordelijke

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be
Siebe
Siebe De Clercq
Fleet Advisor

Telefoon: 0470 87 17 24 0470 87 17 24
E-mail: Siebe.De-Clercq@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0470 87 17 24 0470 87 17 24
E-mail: Siebe.De-Clercq@gregoir.net.bmw.be


sarah
Sarah Van de Velde
Marketing Coordinator

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sarah.van-de-velde@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sarah.van-de-velde@gregoir.net.bmw.be


.
Brecht Vandergucht
Customer Support Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be
fabrice QM NL
Fabrice Beerens
Customer Relations Supervisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be


anne-claire
Anne-Claire Gregoir
Data Champion

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Verkoop

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sales.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00
Onze showroom is geopend maar enkel toegankelijk op afspraak.

Tweedehandswagens

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: premiumselection.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00
Onze showroom is geopend maar enkel toegankelijk op afspraak.

Magazijn

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: magasin.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:30 - 12:00 & 12:30 - 15:00
Vr : 09:00 - 12:00
Enkel op afspraak.

Receptie

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: service.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 7:30 - 18:30
Enkel op afspraak.
    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Maak een Sales Afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Maak een Service Afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze Nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top