Skip to main content

GREGOIR JETTE.

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Telefoon: 02 474 04 74
E-mail: sales.jette@gregoir.net.bmw.be

BTW: BE 0428.105.144

 


Maak een afspraak in Jette, Dendermonde of Puurs: https://gregoir.appoint.be/nl/


Hervé Gregoir
Hervé Gregoir
Managing Director

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be
anne-claire
Anne-Claire Gregoir
Data Champion

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be
Yannick Gregoir
Yannick Gregoir
Operationeel Directeur

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: yannick.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: yannick.gregoir@gregoir.net.bmw.be
Jennifer Gregoir
Jennifer Gregoir
Sales & Logistic Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be


Kristof Geerts
Kristof Geerts
Group Sales & Fleet Manager

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be
Jeroen Dehandschutter
Jeroen Dehandschutter
Sales Manager
Christophe Petrens nl
Christophe Petrens
Verkoopafgevaardigde BMW
vincent
Vincent Van Assche
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: vincent.van-assche@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: vincent.van-assche@gregoir.net.bmw.be
Megane Briand
Megane Briand
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: megane.briand@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: megane.briand@gregoir.net.bmw.be
Gianni Geraci NL
Gianni Geraci
Sales Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: Gianni.Geraci@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: Gianni.Geraci@gregoir.net.bmw.be
Said Abouri NL
Said Abouri
Product Genius

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: Said.Abouri@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: Said.Abouri@gregoir.net.bmw.be
luc
Luc De Maeyer
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sales.jette@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sales.jette@gregoir.net.bmw.be


Kristof Geerts
Kristof Geerts
Group Sales & Fleet Manager

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be
Gilles
Gilles Vanderschelde
Verkoopafgevaardigde MINI

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gilles.vanderschelde@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gilles.vanderschelde@gregoir.net.bmw.be
Alessandro Geraci
Alessandro Geraci
Sales Advisor MINI / MINI Used Car Next & BMW Premium Selection


Kristof Geerts
Kristof Geerts
Group Sales & Fleet Manager

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be
Alessandro Geraci
Alessandro Geraci
Sales Advisor MINI / MINI Used Car Next & BMW Premium Selection
Koen Wermoes
Koen Wermoes
Sales Advisor

Tel: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: Koen.Wermoes@gregoir.net.bmw.be

Tel: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: Koen.Wermoes@gregoir.net.bmw.be
Quentin Elaerts
Quentin Elaerts
Sales assistant in opleiding

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: Quentin.Elaerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: Quentin.Elaerts@gregoir.net.bmw.be


Kristof Geerts
Kristof Geerts
Group Sales & Fleet Manager

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 38 77 88 0476 38 77 88
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be
Jens Denaet
Jens Denaet
Fleet Account Manager

Telefoon: 0472 13 61 88 0472 13 61 88
E-mail: jens.denaet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 13 61 88 0472 13 61 88
E-mail: jens.denaet@gregoir.net.bmw.be
Cor Gillis
Cor Gillis
Fleet Account Manager

Telefoon: 0472 03 10 23 0472 03 10 23
E-mail: Cor.Gillis@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 03 10 23 0472 03 10 23
E-mail: Cor.Gillis@gregoir.net.bmw.be
Jonas De Nyn
Jonas De Nyn
Fleet Advisor

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: jonas.denyn@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: jonas.denyn@gregoir.net.bmw.be
Bastiaan Eeraerts
Bastiaan Eeraerts
Fleet Advisor

Telefoon: 0472 26 13 78 0472 26 13 78
E-mail: Bastiaan.Eeraerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 26 13 78 0472 26 13 78
E-mail: Bastiaan.Eeraerts@gregoir.net.bmw.be
Donovan Bernaer
Donovan Bernaer
Fleet Advisor

Telefoon: 0472 13 61 87 0472 13 61 87
E-mail: donovan.bernaer@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 13 61 87 0472 13 61 87
E-mail: donovan.bernaer@gregoir.net.bmw.be
Davy De Meersman
Davy De Meersman
Fleet Advisor

Telefoon: 0472 13 36 60 0472 13 36 60
E-mail: davy.de-meersman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 13 36 60 0472 13 36 60
E-mail: davy.de-meersman@gregoir.net.bmw.be


Dylan Gregoir
Dylan Gregoir
Operationeel Manager BMW Motorrad

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: dylan.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: dylan.gregoir@gregoir.net.bmw.be
.
Laurent Sohie
Verkoopafgevaardigde BMW Motorrad

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: laurent.sohie@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: laurent.sohie@gregoir.net.bmw.be
Wouter Belgrado
Wouter Belgrado
Verantwoordelijke Atelier BMW Motorrad

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: atelier.motorrad@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: atelier.motorrad@gregoir.net.bmw.be
Tri Van Tran
Tri Van Tran
Parts Manager BMW Motorrad

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: tri.vantran@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 669 74 74 02 669 74 74
E-mail: tri.vantran@gregoir.net.bmw.be


Sales E-bikes
Sales E-bikes

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: bikes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: bikes@gregoir.net.bmw.be
Benjamin Hansen
Benjamin Hansen
Fiets technieker

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: benjamin.hansen@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: benjamin.hansen@gregoir.net.bmw.be


.
Brecht Vandergucht
Customer Support Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be
Gregory Coppens
Gregory Coppens
Service & Warranty Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gregory.coppens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gregory.coppens@gregoir.net.bmw.be
Bart Kellaert
Bart Kellaert
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bart.kellaert@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bart.kellaert@gregoir.net.bmw.be
Isabelle Carnoy
Isabelle Carnoy
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: Isabelle.Carnoy@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: Isabelle.Carnoy@gregoir.net.bmw.be
Jonathan Termine
Jonathan Termine
Service Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: Jonathan.Termine@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: Jonathan.Termine@gregoir.net.bmw.be
Rania Bellouti
Rania Bellouti
Service Planner

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: Rania.Bellouti@Gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: Rania.Bellouti@Gregoir.net.bmw.be


.
Brecht Vandergucht
Customer Support Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be
Sébastien Meunier
Sébastien Meunier
Parts Manager BMW & MINI

Tel: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be

Tel: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be
Serkan Satici
Serkan Satici
Part Advisor

Telefoon: 02/669.74.76 02/669.74.76
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02/669.74.76 02/669.74.76
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be
Lorenzo Pasquarelli
Lorenzo Pasquarelli
Parts Advisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: parts.jette@gregoir.net.bmw.be


.
Brecht Vandergucht
Customer Support Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be
philippe
Philippe Dubois
Werkplaatsleider



Matthew Peeters
Matthew Peeters
Carrosserie Verantwoordelijke

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: matthew.peeters@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: matthew.peeters@gregoir.net.bmw.be
.
Brecht Vandergucht
Customer Support Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be


Peter De Smedt
Peter De Smedt
Marketing Manager

Telefoon: 0475 84 90 20 0475 84 90 20
E-mail: Peter.De-Smedt@gregoir.com

Telefoon: 0475 84 90 20 0475 84 90 20
E-mail: Peter.De-Smedt@gregoir.com
Gracieuse Goblet
Gracieuse Goblet
Marketing Coordinator

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gracieuse.goblet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gracieuse.goblet@gregoir.net.bmw.be


.
Angélique De Meirsman
Verkoopsadministratie
Bruno Vandeursen
Bruno Vandeursen
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bruno.vandeursen@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: bruno.vandeursen@gregoir.net.bmw.be
gudrun
Gudrun Vermeersch
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gudrun.vermeersch@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: gudrun.vermeersch@gregoir.net.bmw.be


raf
Rafaël Maerevoet
Verantwoordelijke Boekhouding

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: rafael.maerevoet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: rafael.maerevoet@gregoir.net.bmw.be
Carine Boone
Carine Boone
Boekhoudster

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: Carine.Boone@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: Carine.Boone@gregoir.net.bmw.be


.
Brecht Vandergucht
Customer Support Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: brecht.vandergucht@gregoir.net.bmw.be


anne-claire
Anne-Claire Gregoir
Data Champion

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Verkoop

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sales.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: premiumselection.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00

Magazijn

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: magasin.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00

Receptie

Tentoonstellingslaan 317
1090 Jette

Contact

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: service.jette@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 7:45 - 18:30
Vr : 7:45 - 18:00
    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Sales afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Service afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top