Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

GREGOIR PUURS.

Rijksweg 31
2870 Puurs

Telefoon: 03 886 24 12
E-mail: sales.puurs@gregoir.net.bmw.be

Hervé Gregoir
Hervé Gregoir
Managing Director

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be
Sven Geyselings
Sven Geyselings
Operationeel Directeur

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: sven.geyselings@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: sven.geyselings@gregoir.net.bmw.be


Kristof Geerts
Kristof Geerts
Verantwoordelijke Verkoop

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be
Nicholas Vertongen
Nicholas Vertongen
Verkoopafgevaardigde
Martin Van Avermaet
Martin Van Avermaet
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: martin.van-avermaet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: martin.van-avermaet@gregoir.net.bmw.be
Renaud De Munck
Renaud De Munck
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: renaud.de-munck@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: renaud.de-munck@gregoir.net.bmw.be
Anthony van Damme
Anthony Van Damme
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: anthony.van-damme@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: anthony.van-damme@gregoir.net.bmw.be
Michel Van de Gender
Michel Van de Gender
Product Genius

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: michel.van-de-gender@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: michel.van-de-gender@gregoir.net.bmw.be


Xavier Lemoine
Xavier Lemoine
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: xavier.lemoine@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: xavier.lemoine@gregoir.net.bmw.be
Bastien Helsmoortel
Bastien Helsmoortel
Beheer occasiewagens


Kurt Goossens
Kurt Goossens
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be
Zohra Chaaban
Zohra Chaaban
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: zohra.chaaban@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: zohra.chaaban@gregoir.net.bmw.be
Bayram Yürük
Bayram Yürük
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bayram.yuruk@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bayram.yuruk@gregoir.net.bmw.be
Rudi De Wit
Rudi De Wit
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: rudi.de-wit@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: rudi.de-wit@gregoir.net.bmw.be
Dimitri Bornauw
Dimitri Bornauw
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: dimitri.bornauw@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: dimitri.bornauw@gregoir.net.bmw.be
Peter Van-Laer
Peter Van-Laer
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: peter.van-laer@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: peter.van-laer@gregoir.net.bmw.be
Vicky Heirman
Vicky Heirman
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: vicky.heirman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: vicky.heirman@gregoir.net.bmw.be


Kurt Goossens
Kurt Goossens
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be
Alain Verbeeck
Alain Verbeeck
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: alain.verbeeck@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: alain.verbeeck@gregoir.net.bmw.be
Kris Verberdt
Kris Verberdt
Magazijn

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kris.verberdt@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kris.verberdt@gregoir.net.bmw.be
Kenneth Goiris
Kenneth Goiris
Magazijn

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kenneth.goiris@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kenneth.goiris@gregoir.net.bmw.be


Kurt Goossens
Kurt Goossens
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be
Jean Luc Van Durme
Jean Luc Van Durme
Verantwoordelijke Carrosserie


Katrien Van Hemelrijk
Katrien Van Hemelrijk
Verantwoordelijke Verkoopsadministratie


Pieter Suykens
Pieter Suykens
Boekhouding

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: pieter.suykens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: pieter.suykens@gregoir.net.bmw.be


Amal Asrihi
Amal Asrihi
Fleet Verantwoordelijke

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be
Thierry Damsin
Thierry Damsin
Fleet Advisor KMO

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: thierry.damsin@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: thierry.damsin@gregoir.net.bmw.be


Sandrine Loontjens
Sandrine Loontjens
Verantwoordelijke Marketing

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sandrine.loontjens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sandrine.loontjens@gregoir.net.bmw.be
Jennifer Gregoir
Jennifer Gregoir
Marketing

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be


Corinne Segers
Corinne Segers
Beheer Database

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: corinne.segers@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: corinne.segers@gregoir.net.bmw.be
Sebastien Galot
Sebastien Galot
Customer Satisfaction

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: sebastien.galot@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: sebastien.galot@gregoir.net.bmw.be


Fabrice Beerens
Fabrice Beerens
Quality Manager

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be


Anne-Claire Gregoir
Anne-Claire Gregoir
Data Champion

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Verkoop

Rijksweg 31
2870 Puurs

Contact

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: sales.puurs@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Rijksweg 31
2870 Puurs

Contact

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: premiumselection.puurs@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:00 - 17:00

Magazijn

Rijksweg 31
2870 Puurs

Contact

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: parts.puurs@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Vr : 08:30 - 12:00 & 13:00 - 16:00

Receptie

Rijksweg 31
2870 Puurs

Contact

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: service.puurs@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:45 - 18:15

Gregoir Puurs

Rijksweg 31, Rijksweg 31 2870 Puurs
Rijksweg 31
Rijksweg 31 2870 Puurs

    1. BMW job

      Onze vacatures.

      Ontdek ze hier
      BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top