Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

GREGOIR PUURS.

Rijksweg 31
2870 Puurs-Sint-Amands

Telefoon: 03 886 24 12
E-mail: sales.puurs@gregoir.net.bmw.be

Hervé Gregoir
Hervé Gregoir
Managing Director

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be
sven
Sven Geyselings
Operationeel Directeur

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: sven.geyselings@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: sven.geyselings@gregoir.net.bmw.be
fabrice
Fabrice Beerens
Quality Manager

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be


kristof
Kristof Geerts
Verantwoordelijke Verkoop

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be
nicholas
Nicholas Vertongen
Verkoopafgevaardigde
Martin
Martin Van Avermaet
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: martin.van-avermaet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: martin.van-avermaet@gregoir.net.bmw.be
renaud
Renaud De Munck
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: renaud.de-munck@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: renaud.de-munck@gregoir.net.bmw.be
anthony
Anthony Van Damme
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: anthony.van-damme@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: anthony.van-damme@gregoir.net.bmw.be
michel
Michel Van de Gender
Product Genius

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: michel.van-de-gender@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: michel.van-de-gender@gregoir.net.bmw.be


xavier
Xavier Lemoine
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: xavier.lemoine@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: xavier.lemoine@gregoir.net.bmw.be
bart
Bart Verlinden
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bart.verlinden@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bart.verlinden@gregoir.net.bmw.be
bastien
Bastien Helsmoortel
Beheer occasiewagens


edwin
Edwin De Kimpe
Verantwoordelijke E-Bikes

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be


kurt
Kurt Goossens
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be
bayram
Bayram Yürük
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bayram.yuruk@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bayram.yuruk@gregoir.net.bmw.be
zohra
Zohra Chaaban
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: zohra.chaaban@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: zohra.chaaban@gregoir.net.bmw.be
ward
Ward De Neef
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: ward.de-neef@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: ward.de-neef@gregoir.net.bmw.be
vicky
Vicky Heirman
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: vicky.heirman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: vicky.heirman@gregoir.net.bmw.be
dimitri
Dimitri Bornauw
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: dimitri.bornauw@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: dimitri.bornauw@gregoir.net.bmw.be
rudi
Rudi De Wit
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: rudi.de-wit@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: rudi.de-wit@gregoir.net.bmw.be
peter
Peter Van-Laer
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: peter.van-laer@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: peter.van-laer@gregoir.net.bmw.be
dany
Dany De Wit
Driver

Ahmed Rabhi Sidi
Ahmed Rabhi Sidi
Driver



kurt
Kurt Goossens
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be
kris
Kris Verberdt
Magazijn

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kris.verberdt@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kris.verberdt@gregoir.net.bmw.be
kenneth
Kenneth Goiris
Magazijn

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kenneth.goiris@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kenneth.goiris@gregoir.net.bmw.be


kurt
Kurt Goossens
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be
jl
Jean Luc Van Durme
Verantwoordelijke Carrosserie
vicky
Vicky Heirman
Service Advisor Carrosserie

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: vicky.heirman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: vicky.heirman@gregoir.net.bmw.be


katrien
Katrien Van Hemelrijk
Verantwoordelijke Verkoopsadministratie


pieter
Pieter Suykens
Boekhouding

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: pieter.suykens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: pieter.suykens@gregoir.net.bmw.be


amal
Amal Asrihi
Fleet Verantwoordelijke

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be
xavier
Xavier De Smet
Fleet Advisor KMO

Telefoon: 0472 03 71 76 0472 03 71 76
E-mail: xavier.de-smet@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0472 03 71 76 0472 03 71 76
E-mail: xavier.de-smet@gregoir.net.bmw.be


sandrine loontjens
Sandrine Loontjens
Verantwoordelijke Marketing

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sandrine.loontjens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sandrine.loontjens@gregoir.net.bmw.be
anthony  van stratum
Anthony Van Stratum
Marketing Coordinator

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: anthony.van-stratum@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: anthony.van-stratum@gregoir.net.bmw.be
jennifer
Jennifer Gregoir
Marketing

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: jennifer.gregoir@gregoir.net.bmw.be


corinne
Corinne Segers
Customer Satisfaction

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: corinne.segers@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: corinne.segers@gregoir.net.bmw.be


anne-claire
Anne-Claire Gregoir
Data Champion

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Verkoop

Rijksweg 31
2870 Puurs-Sint-Amands

Contact

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: sales.puurs@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Rijksweg 31
2870 Puurs-Sint-Amands

Contact

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: premiumselection.puurs@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:00 - 17:00

Magazijn

Rijksweg 31
2870 Puurs-Sint-Amands

Contact

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: parts.puurs@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Vr : 08:30 - 12:00 & 13:00 - 16:00

Receptie

Rijksweg 31
2870 Puurs-Sint-Amands

Contact

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: service.puurs@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:45 - 18:15

Gregoir Puurs

Rijksweg 31, Rijksweg 31 2870 Puurs
Rijksweg 31
Rijksweg 31 2870 Puurs

    1. BMW job

      Onze vacatures.

      Ontdek ze hier
      BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top