Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

GREGOIR PUURS.

Rijksweg 31
2870 Puurs-Sint-Amands

Telefoon: 03 886 24 12
E-mail: sales.puurs@gregoir.net.bmw.be

WIJ ZIJN OPEN, MAAR ENKEL TOEGANKELIJK OP AFSPRAAK.

Plan een afspraak in met onze werkplaats of verkoopafdeling via e-mail of telefoon.


Hervé Gregoir
Hervé Gregoir
Managing Director

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be
sven
Sven Geyselings
Operationeel Directeur

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: sven.geyselings@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: sven.geyselings@gregoir.net.bmw.be
.
Erwin Neuville
Group Sales Operations Manager

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: erwin.neuville@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: erwin.neuville@gregoir.net.bmw.be


kristof
Kristof Geerts
Verantwoordelijke Verkoop

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kristof.geerts@gregoir.net.bmw.be
nicholas
Nicholas Vertongen
Verkoopafgevaardigde
renaud
Renaud De Munck
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: renaud.de-munck@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: renaud.de-munck@gregoir.net.bmw.be
I
Kristof Moisson
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kristof.moisson@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kristof.moisson@gregoir.net.bmw.be
michel
Michel Van de Gender
Product Genius

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: michel.van-de-gender@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: michel.van-de-gender@gregoir.net.bmw.be
Yusuf Eren
Delivery Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: yusuf.eren@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: yusuf.eren@gregoir.net.bmw.be


xavier
Xavier Lemoine
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: xavier.lemoine@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: xavier.lemoine@gregoir.net.bmw.be
bart
Bart Verlinden
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bart.verlinden@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bart.verlinden@gregoir.net.bmw.be
bastien
Bastien Helsmoortel
Beheer occasiewagens


edwin
Edwin De Kimpe
Verantwoordelijke E-Bikes

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be
.
Johan Nicolaes
E-Bikes Technieker

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0476 86 73 26 0476 86 73 26
E-mail: Bikes@gregoir.net.bmw.be


kurt
Kurt Goossens
Customer Support Manager

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be
bayram
Bayram Yürük
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bayram.yuruk@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: bayram.yuruk@gregoir.net.bmw.be
zohra
Zohra Chaaban
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: zohra.chaaban@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: zohra.chaaban@gregoir.net.bmw.be
ward
Ward De Neef
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: ward.de-neef@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: ward.de-neef@gregoir.net.bmw.be
vicky
Vicky Heirman
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: vicky.heirman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: vicky.heirman@gregoir.net.bmw.be
dimitri
Dimitri Bornauw
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: dimitri.bornauw@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: dimitri.bornauw@gregoir.net.bmw.be
rudi
Rudi De Wit
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: rudi.de-wit@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: rudi.de-wit@gregoir.net.bmw.be
peter
Peter Van-Laer
Service Advisor

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: peter.van-laer@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: peter.van-laer@gregoir.net.bmw.be
Ahmed Rabhi Sidi
Ahmed Rabhi Sidi
Driver



kurt
Kurt Goossens
Customer Support Manager

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be
kenneth
Kenneth Goiris
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kenneth.goiris@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kenneth.goiris@gregoir.net.bmw.be
kris
Kris Verberdt
Magazijn

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kris.verberdt@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kris.verberdt@gregoir.net.bmw.be
dany
Dany De Wit
Magazijn

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: Dany.De-Wit@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: Dany.De-Wit@gregoir.net.bmw.be


kurt
Kurt Goossens
Customer Support Manager

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be
jl
Jean Luc Van Durme
Verantwoordelijke Carrosserie
vicky
Vicky Heirman
Service Advisor Carrosserie

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: vicky.heirman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: vicky.heirman@gregoir.net.bmw.be


katrien
Katrien Van Hemelrijk
Verantwoordelijke Verkoopsadministratie


pieter
Pieter Suykens
Boekhouding

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: pieter.suykens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: pieter.suykens@gregoir.net.bmw.be


amal
Amal Asrihi
Fleet Verantwoordelijke

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be
Siebe
Siebe De Clercq
Fleet Advisor

Telefoon: 0470 87 17 24 0470 87 17 24
E-mail: Siebe.De-Clercq@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0470 87 17 24 0470 87 17 24
E-mail: Siebe.De-Clercq@gregoir.net.bmw.be


sarah
Sarah Van de Velde
Marketing Coordinator

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sarah.van-de-velde@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: sarah.van-de-velde@gregoir.net.bmw.be


kurt
Kurt Goossens
Customer Support Manager

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: kurt.goossens@gregoir.net.bmw.be
fabrice QM NL
Fabrice Beerens
Customer Relations Supervisor

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be


anne-claire
Anne-Claire Gregoir
Data Champion

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 02 474 04 74 02 474 04 74
E-mail: privacy@gregoir.net.bmw.be

Verkoop

Rijksweg 31
2870 Puurs-Sint-Amands

Contact

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: sales.puurs@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00
Onze showroom is geopend maar enkel toegankelijk op afspraak.

Tweedehandswagens

Rijksweg 31
2870 Puurs-Sint-Amands

Contact

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: premiumselection.puurs@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00
Onze showroom is geopend maar enkel toegankelijk op afspraak.

Magazijn

Rijksweg 31
2870 Puurs-Sint-Amands

Contact

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: parts.puurs@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Vr : 08:30 - 12:00 & 13:00 - 16:00
Enkel op afspraak.

Receptie

Rijksweg 31
2870 Puurs-Sint-Amands

Contact

Telefoon: 03 886 24 12 03 886 24 12
E-mail: service.puurs@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Enkel op afspraak.
    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Maak een Sales Afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Maak een Service Afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze Nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top