Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

GREGOIR DENDERMONDE.

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Telefoon: 052 22 44 63
E-mail: info.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Hervé Gregoir
Hervé Gregoir
Managing Director

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: herve.gregoir@gregoir.net.bmw.be
Anne-Claire Gregoir
Anne-Claire Gregoir
Yannick Gregoir
Yannick Gregoir
Project Leader

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: yannick.gregoir@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: yannick.gregoir@gregoir.net.bmw.be


Didier Pien
Didier Pien
Verantwoordelijke Verkoop

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Didier.pien@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: Didier.pien@gregoir.net.bmw.be
Wesley Sit
Wesley Sit
Verkoopsafgevaardigde BMW

Telefoon: 052 26 13 43 052 26 13 43
E-mail: wesley.sit@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 43 052 26 13 43
E-mail: wesley.sit@gregoir.net.bmw.be
Matthias Lefebre
Matthias Lefebre
Verkoopsafgevaardigde BMW

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: matthias.lefebre@gregoir.net.bmw.be
Kurt Van den Borre
Verkoopsafgevaardigde Premium Selection
Bastien Helsmoortel
Bastien Helsmoortel
Verkoopsafgevaardigde Occasiewagens
Glenn Staessens
Glenn Staessens
Product Genius

Telefoon: 052 26 13 45 052 26 13 45
E-mail: glenn.staessens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 45 052 26 13 45
E-mail: glenn.staessens@gregoir.net.bmw.be


Geert Peelman
Geert Peelman
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: geert.peelman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: geert.peelman@gregoir.net.bmw.be
Giovanni Van Pottelberg
Giovanni Van Pottelberg
Assistent Naverkoop


Jan Van Hove
Jan Van Hove
Service Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jan.van-hove@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jan.van-hove@gregoir.net.bmw.be
Joeri Du-Tré
Joeri Du-Tré
Service Advisor

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: joeri.du-tre@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: joeri.du-tre@gregoir.net.bmw.be


Gunther Saegerman
Gunther Saegerman
Magazijn

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gunther.saegerman@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: gunther.saegerman@gregoir.net.bmw.be


Jurgen Bonnaerens
Jurgen Bonnaerens
Carrosserie

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jurgen.bonnaerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: jurgen.bonnaerens@gregoir.net.bmw.be


Bruno De Vos
Bruno De Vos
Werkplaats

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: bruno.de-vos@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: bruno.de-vos@gregoir.net.bmw.be


Christine Van den Abeele
Christine Van den Abeele
Administratie, Marketing en Kwaliteit
Gudrun Vermeersch
Gudrun Vermeersch
Verkoopsadministratie

Telefoon: 052 26 13 80 052 26 13 80
E-mail: gudrun.vermeersch@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 80 052 26 13 80
E-mail: gudrun.vermeersch@gregoir.net.bmw.be


Amal Asrihi
Amal Asrihi
Fleet Verantwoordelijke

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0484 82 34 41 0484 82 34 41
E-mail: amal.asrihi@gregoir.net.bmw.be
Thierry Damsin
Thierry Damsin
Fleet Advisor KMO

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: thierry.damsin@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 0470 98 22 94 0470 98 22 94
E-mail: thierry.damsin@gregoir.net.bmw.be
Anja Luytens
Anja Luytens
Fleet Advisor KMO


Fabrice Beerens
Fabrice Beerens
Quality Manager

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: fabrice.beerens@gregoir.net.bmw.be

Verkoop

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: sales.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: premiumselection.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Magazijn

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon: 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: magazijn.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 17:00

Receptie

Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde-Appels

Contact

Telefoon : 052 26 13 40 052 26 13 40
E-mail: service.dendermonde@gregoir.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30

Gregoir Dendermonde

Bevrijdingslaan 199, 9200 Dendermonde
Bevrijdingslaan 199
9200 Dendermonde

BMW job

Onze vacatures.

Ontdek ze hier
BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top